sutirštintas pienas

sutirštintas pienas
sutirštintas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 25 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. condensed milk; evaporated milk vok. Kondesnmilch, f rus. конденсированное молоко; сгущённое молоко šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. kovo 14 d. įsakymas Nr. 3D-138 „Dėl Dehidratuoto konservuoto pieno, skirto žmonėms vartoti, techninio reglamento patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 32-1130)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • saldintas sutirštintas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 8 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 28 proc. – …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sutirštintas labai riebus pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 15 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 26,5 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. condensed high fat milk… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai, ir ne mažiau kaip 20 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sutirštintas nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne daugiau kaip 1 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 20 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. condensed skimmed milk vok …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • saldintas sutirštintas nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne daugiau kaip 1 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 24 proc.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet mažiau kaip 8 proc. masės sudaro pieno riebalai ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Kondesnmilch — sutirštintas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 25 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • condensed milk — sutirštintas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 25 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • evaporated milk — sutirštintas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 25 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • конденсированное молоко — sutirštintas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas, kurio ne mažiau kaip 7,5 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 25 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”